Již od roku 1995!

Najdete nás v malebném centru Malé Strany.

Ůtulný  interiér v nedávno zrekonstruovaném barokním domě podtrhuje nejen vstřícná obsluha, ale i obsáhlé menu a široký výběr jazzových, bluesových a mezižánrových koncertů v podání předních, zejména domácích, ale i zahraničních hudebníků.

 

Podnik je rozdělen do dvou částí - BAR & RESTAURANT a  JAZZ & BLUES CLUB místo každodenních koncertů.

 

U Malého Glena si můžete vybrat z nabídky jak zahraničnich piv (irský Guinness, kvasnicový Paulaner, Corona, Heineken...), tak i vynikajících tuzemských piv (Plzeňský Prazdroj, Budvar, Velvet či nepasterizovaný Bernard).

Milovníkům vín nabízíme pestrý výběr moravských i zahraničních vín, znalcům koktejlů pak rozsáhlý nápojový lístek obsahující až 50 možných variací. Fanoušci jistě ocení výběr kvalitních rumů a dalších nápojů tradičních a vynikajících značek.


V uvolněné atmosféře naší restaurace podáváme jak pozdní snídaně, obědy i večeře. Jako jedni z mála na Malé straně podáváme jídla až do 23.30h! Veškeré produkty a ingredience, které zpracováváme, vybíráme tak, aby splnily nejpřísnější kritéria. Stejně tak pečlivě dbáme na výběr dodavatelů, kteří vždy patří k těm nejlepším ve svém oboru.


S večernimi hodinami na atmosféře přibývá. Bar je otevřen do 02.00 hodin, o víkendech do 03.00 hodin.

 

U Malého Glena nabízíme ubytování v renovovaných APARTMÁNECH. Apartmány s kuchyňkou a vybavením poskytují prostor pro krátkodobé, ale i dlouhodobé pobyty v kouzelném centru Malé Strany, pouhých pár kroků od Karlova mostu nebo Pražského hradu.

 

U Malého Glena je již 23 LET (od roku 1995), díky své neformální, uvolněné atmosféře a kvalitním hudebním produkcím, považován za jeden z nejzajímavějších podniků v Praze. Neformální setkáni s těmi nejlepšími hudebníky jsou u nás každodenní realitou. Oceňují nás nejen naši hosté, místní a zahraniční špičkový jazzoví a bluesoví hudebníci,  posluchači tohoto hudebního žánru, ale i prestižní mezinárodní méda (The New York Times, Observer, Guardian, Chicago Tribune...) či turistické publikace (Time Out Prague, Let´s Go Europe...).


UNCLE GLENN'S APARTMENTS 360°

 

 

"Podle zákona o evidenci tržeb, je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.

Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online;

v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin"

  TRIP ADVISOR

TRIP ADVISOR

 

 

happzy

 

KdyKde.cz

  ONE OF THE BEST...

U Malého Glena Awarded

made in INTRIKA – creative studio / powered by Elastic CMS © 2010